BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Reikalingas papildomas darbas? || Hire.lt

Pirmą kartą į el. pašto dėžutę gavau reklaminę žinutę, kuri pasirodė įdomi:)

Galbūt ir jus sudomins naujas darbo portalas Hire.lt, kuris padeda susirasti trumpalaikį/papildomą darbą. Tiesa, kol kas jis nepadės jums to padaryti, nes darbo pasiūlymų lygiai 0. Bet tikiuosi, kad greitai jis prisipildys, nes niša, mano manymu, yra perspektyvi ir įdomi. O jei paskola dar kaklą smaugia..tai nieko kito nelieka..kaip apsilankyt šiame portale. Užjaučiu, beje.

Specializacija valdo:)

Pateikiu visą laišką..tokį kokį aš gavau (tekstas “neliestas”):

Kylant kainoms ir pragyvenimo lygiui, tikriausiai
didele dalis visuomenes (ypac studentai) iesko papildomo darbo. Deja, iskyla 2
problemos: ribotas pasirinkimas ir laiko nesuderinamumas. Juk ne kiekvienas is
musu turi 4-8h laisvo laiko per diena, kuri galetu skirti antrajam darbui.

 

Cia ir skuba i pagalba projektas
www.Hire.lt (angl. samdyti). Projektas leidzia greitai ir lengvai susirasti
trumpalaiki darba (tarkime teksto taisymas, puslapio dizainas, programavimas ar
pan.).

 

Kaip viskas vyksta?

 

Pasirinkdamas biudzeta ir kategorija,
uzsakovas paskelbia apie nauja darba, pvz.: teksto taisyma. Vadinamieji
“laisvai samdomi” darbuotojai, pamato trumpalaiki darbo pasiulyma
ir teikia savo siulymus.

Tarkime: uz 75 Lt Andrius per 2 d. gali
pilnai istaisyti teksta, taciau uz 80 Lt Giedre tai gali atlikti ir per 1 d.
Viska sprendzia uzsakovas. Sulaukes pakankamai pasiulymu, jis pasirenka viena,
kuriam ir suteikia galimybe papildomai uzsidirbti. Paprasta, tiesa?

 

Pabaigus darba, uzsakovas ir darbuotojas
ivertina vienas kita desimtbaleje sistemoje. Reitingai padeda tiek uzsakovui,
tiek darbuotojui labiau orentuotis i klienta, spresti apie jo atliekamo darbo
kokybe ir pan.

 

Kitas pavyzdys: jusu tinklalapiui reikia
pakoreguoti logotipa, taciau dizaineris isvaziaves. Ka daryti? Sukuriate
pasiulyma Hire.lt ir gal but jau tos pacios dienos vakare uz keliasdesimt litu
megaujates pataisytu logotipu :-)

 

Verta pamineti, kad tiek skelbimai, tiek
siulymai yra visiskai nemokami.

 

Manau kad kiekvienas, ieskantis tam tikru
paslaugu, ar trumpalaikio darbo, suras si puslapi naudinga.

Rodyk draugams

komentarai (331) | “Reikalingas papildomas darbas? || Hire.lt”

 1.   osam rašo:

  Man ir labai patiko Hire idėja, bet gaila, kad nėra pasiūlymų dar

 2.   Linas rašo:

  Kas garantuoja apmokėjimą už atliktą darbą?

 3.   Vytautas Bartulis rašo:

  Nors puslapis mano akimis padarytas profesionaliai ir idėja iš pirmo žvilgsnio atrodo teisinga, visgi panašu, kad turime nepavykusį projektą. Skaitikliai jau kelintą dieną rodo lankytojų srautus, tačiau turime nulinį skelbimų skaičių. Gal kažkoks trūkumas funkcionalume? O gal pati idėja iš principo netinkama? Manau, atsakymų į šiuos klausimus nedelsiant turėtų pradėti ieškoti hire.lt projekto vadovai.

  P.S. Man iš pirmo žvilgsnio užkliuvo tai, kad programavimo darbai išskirti net į atskirą grupę, kas rodytų, jog puslapis skirtas daugiau IT specialistams. Kaip bebūtų, projekto pavadinime ar aprašyme (kurio neradau) tokia projekto kryptis neatsispindi. Apskritai, patekus į puslapį kyla klausimas, kokia yra hire.lt pagrindinė idėja ir paskirtis?

 4.   Anonimas rašo:

  "Kylant kainoms ir pragyvenimo lygiui…"

  Jo, pragyvenimo lygis kyla!:))) LYYYGIS…

 5.   vidas rašo:

  aha, profesionaliai :) galejo bent jau nuo ****intos banalios grafikos watermarkus nujimt..

 6.   Money Creation rašo:

  Gera idėja, tikrai gaila, kad dar nėra pasiūlymų :)

 7.   Tadukau rašo:

  Nepavyko projektėlis… Turbūt mažoka reklamos, nes tiesa pasakius tik iš šito blogo ir sužinojau apie tokį.

 8.   Marijus rašo:

  Reikalingas papildomas darbas? Prekyba, paslaugos, finansai, draudimas, internetas, studentai, svietimas, mokymai, sezoninis, vienadienis darbas ir kitos kategorijos. http://www.papildomasdarbas.lt - Svetainė skirta papildomo darbo ar darbuotojų jam atlikti paieškai….

 9.   TVMokykla rašo:

  http://tvmokykla.blogas.lt/pinigai-ir-mokykla-i-dalis-41.html

 10.   Samanta rašo:

  Lengvi, greiti, geri pinigai!!! Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, būtinai tai perskaityk, nes tikrai pravers. Tai gali pakeisti jūsų gyvenimą, tai pakeitė mano  Aptikau tai viename skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Tai darant galima uždirbti tūkstančius litų per keletą savaičių, investuojant tik 12 litų. Pagalvojau, kad tai – eilinė apgaulė. Skelbime sakoma, kad reikia pervesti po 2lt į banko saskaitą, kiekvienam iš 6 sąskaitų sąrašo. Tai atlikus išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę sąrašo eilutę. Tuomet talpinate šį straipsnį bent į 200 forumų ir skelbimų. Jokios apgaulės!! Pagalvojau, kad nieko neprarandu, išskyrus savo 12 lt ir pabandžiau. Ir spėkit ką???? Vos po kelių dienų į mano saskaitą pradėjo kauptis pinigai   Negalėjau patikėti, kad tai iš tiesų veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000lt, po trijų savaičių – apie 2000lt, ir suma kasdien auga. Po pusantro mėnesio turėtų būti apie 16000lt. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt! Taigi, dalinuosi su Jumis kaip tai veikia ir pažadu, kad jei seksite nurodymus ir neturėsite vilčių gudrauti, pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės be didelių pastangų. PASIŪLYMAS: Perskaitykite tai keletą kartų!!! Išsaugokite šį laišką savo komppiuteryje, sekite instrukciją ir pinigai neprivers Jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai VISIŠKAI LEGALU, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12lt ir kelios valandos internete… SVARBU: Tai nėra apgavystė ir visiškai legalu, be to, Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, o tai TIKRAI VEIKIA!!! Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite nurodymus ir 60000 lt ir daugiau bus Jūsų sąskaitoje nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. VISA TAI SĖKMINGAI VEIKIA TIK DĖL DALYVIŲ SĄŽININGUMO. Yra 3 paprasti ŽINGSNIAI:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke
  2. Pirmiausia į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir į sekančias banko sąskaitas (Visa tai ivykdę, padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate!!)
  1. LT677300010092612704
  2. LT087044000171646501
  3. LT047300010117033394
  4. LT567300010116348899
  5. LT377300010110044047
  6. LT897300010077219766
  Dabar išbraukite iš sąrašo Nr.1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį. Sąrašas turėtų atrodyti taip: 1.LT087044000171646501 2.LT047300010117033394 3. LT567300010116348899 4.LT377300010110044047 5.LT897300010077219766 6.Jūsų sąskaitos numeris.
  3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šį straipsnį mažiausiai 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, ĮSIDĖMĖKITE - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipsnį, tuo didesnės bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų. Tai sėkmingai klesti dėl DALYVIŲ SĄŽININGUMO IR RIMTUMO. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jie Jums atsipirks su kaupu!! Ir kada Jūs pasieksite pirmą eilutę, Jūs turėsite tūkstančius litų tiesiog kaip sąrašo kūrėjas! Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas pinigai!!! O dabar papasakosiu, kodėl Jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o TIKTAI IŠLOŠIATE. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim, iš 200 laiškų ar straipsniu gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia, uždirbsiu 10lt būdamas 6 sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su Jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. – pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinę po 200 pranešimų ir gavę po savo 5 žm. jums duoda 12500lt pajamu (Jūs 3 pozicijoje) Toliau dar įdomiau: šie 625 žm. daro 200 patalpinimų su Jūsų sąsk. nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. – tai 62500lt. Toliau paskaiciuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. Šiame versle SVARBIAUSIA BŪTI SĄŽININGAM. Kitaip nieko nesigaus!! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų. Ir toliau daugėja!!! Kokie šansai, kad jie užsinorės pamėginti save kokioj nors naujovėj??? Ar įsivaizduojate kokios galimybės???!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete. Kaip paskleisti informaciją internete? 1. Atsidarote paieškos serverį google.com , jei žinote kitokių, prašom! 2. Rašom raktinį žodį – forumas, skelbimas, naujos grupės ir kt. 3. Paieška suras šimtus forumų ir skelbimų skiltelių, kur Jūs ir galite patalpinti savo straipsnį. SĖKMĖS!!

 11.   lankytojas rašo:

  idomus projektas http://www.verslomainai.lt

 12.   metule rašo:

  Zadejau mesti mokslus:/ viskas atrode kaip tikra apgaule,prie kompiuterio prisesdavau labai retai…bet man galima sakyti pasiseke. Man labai truko pinigu. Mokamas mokslas, nuoma..tevai vos pajegia sukrapstyti pinigu net maistui..tikrai buvau nevilty ir jau maniau mesti mokslus..ieskojaus darbo,siuntinejau cv,bet viskas veltui..o sie skelbimai seniai kliude mano akis.Manu I tokius skelbimus demesi atkreipia tik tokio likimo zmones kaip as. 12Lt man-dvieju dienu maistas.. Sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine
  sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Po keliu dienu mano sąskaita ėmė pilnėti.. Ta diena atsiminsiu ilgai..nuomos nemokejau jau 2men, maniau liksiu gatvej, bet ta diena buvo lemtinga ir as dar ilgai negalejau patiketi, jog tai tikra, kad tikrai mano saskaitoje atsirado pinigu!
  Per pora savaiciu susikaupe apie 1500lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 3500lt ir neskaitant smulkiu islaidu po pusantro men turetu buti apie 15000lt . Ir sita
  suma po truputi toliau dides.Na bent jau to tikiuosi!O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums,
  ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir nesistengsite gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete. Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.Yra trys paprasti ZINGSNIAI:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
  legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
  1. LT607300010105824230
  2 LT430075800630825233
  3. LT094010043900372548
  4. LT354010043900490323
  5. LT227300010103773655
  6. LT807044000707623846
  Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
  3. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
  Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
  O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones - tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr.
  4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. - pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
  pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
  Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. - tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
  Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!!
  Sėkmės !

 13.   lukaza rašo:

  Zadejau mesti mokslus:/ viskas atrode kaip tikra apgaule,prie kompiuterio prisesdavau labai retai…bet man galima sakyti pasiseke. Man labai truko pinigu. Mokamas mokslas, nuoma..tevai vos pajegia sukrapstyti pinigu net maistui..tikrai buvau nevilty ir jau maniau mesti mokslus..ieskojaus darbo,siuntinejau cv,bet viskas veltui..o sie skelbimai seniai kliude mano akis.Manu I tokius skelbimus demesi atkreipia tik tokio likimo zmones kaip as. 12Lt man-dvieju dienu maistas.. Sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine
  sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Po keliu dienu mano sąskaita ėmė pilnėti.. Ta diena atsiminsiu ilgai..nuomos nemokejau jau 2men, maniau liksiu gatvej, bet ta diena buvo lemtinga ir as dar ilgai negalejau patiketi, jog tai tikra, kad tikrai mano saskaitoje atsirado pinigu!
  Per pora savaiciu susikaupe apie 1500lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 3500lt ir neskaitant smulkiu islaidu po pusantro men turetu buti apie 15000lt . Ir sita
  suma po truputi toliau dides.Na bent jau to tikiuosi!O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums,
  ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir nesistengsite gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete. Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.Yra trys paprasti ZINGSNIAI:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
  legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
  1. LT607300010105824230
  2 LT430075800630825233
  3. LT094010043900372548
  4. LT354010043900490323
  5. LT227300010103773655
  6. LT807044000707623846
  Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
  3. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
  Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
  O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones - tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr.
  4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. - pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
  pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
  Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. - tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
  Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!!
  Sėkmės !

 14.   lukaza rašo:

  cia metule ir lukaza tas pats asmuo:) soris, kad taip klaidinanciai surasiau savo nickus:)

 15.   MTB rašo:

  Matyt, kažkas buvo ne taip, jei žmonės nepasitikėjo…

 16.   saulius rašo:

  Dalyvaujant įvairiuose forumuose aš radau šį straipsnį, kuriame sakoma, kad galima uždirbti tūkstančius litų investuojant tik 6 Lt. Nesąmonė, - pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas ką nors apgauti. Tačiau nutariau perskaityti ir sužinoti, kas siūloma. Sąraše buvo pateiktos sąskaitos, į kurias reikalinga pervesti po 2 Lt. Paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir žemiau įrašyti savo. Čia jokios apgaulės nėra, jei pats veikiate sąžiningai, t.y. pervedate po 2 Lt į kiekvieną sąskaitą, o šį pranešimą (įrašę po pervedimo savo sąskaitą) išplatinate įvairiuose forumuose ir pan. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu, išskyrus savo 6 Lt, ir įvykdžiau nurodymus…po kelių dienų į mano sąskaitą pradėjo kauptis pinigai, - aš negalėjau tuo patikėti. Per porą savaičių susikaupė apie 200 Lt, po trijų apie 600 Lt. Tai, mano manymu, legalu, nes tai tik bankinė pinigų pervedimo operacija ir jūsų investicija – 6 Lt, bei sugaišta pora valandų internete. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo. Tam reikia: 1. jei neturite sąskaitos, atsidaryti ją bet kuriame LT banke. 2. į žemiausiai esančia sąskaitą (Nr. 3) pirmiausia pervesti 2 Lt. 3. po to pervesti po 2 Lt į kitas nurodytas sąskaitas. 4. išbraukite iš sąrašo Nr. 1 esantį sąskaitos numerį ir perneškite visas sąskaitas viena pozicija aukščiau. 5. tada į sąrašo Nr. 3 vietą įrašykite savo sąskaitos numerį (atkreipkit dėmesį, ar jis tikrai atitinka tarptautinį sąskaitos kodų standartą). 6. galite daryti bet kokius pokyčius, tačiau išlaikykite pagrindinę idėją. Įsidėmėkite – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipsnį, tuo didesnės bus pajamos. Tačiau atminkit: tik sąžiningumas daro pinigus. Jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate (išskyrus 6 Lt): sakysim iš 200 laiškų gausite 10 atsakymus, tai reiškia, kad uždirbote 54 Lt būdamas pozicijoje Nr. 3. Šie 10 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su jūsų sąskaitos numeriu jau pozicijoje Nr. 2, ir pastariesiems atsako taip pat, tarkim, po 5 žmones.

  1. LT 687300010119345983
  2. LT 677044000303646531
  3. LT 217044000722623533
  4. LT 047011700301070438

 17.   saulius rašo:

  a

 18.   Rūta rašo:

  tai tikra finansine piramide, laimi pirmas! linkiu neužkipti ant kabliuko,gali rasti tuščią sąskaitą ir kvietimą į policiją.

 19.   SIŪLAU rašo:

  Jeigu jus praradote ar šiuo metu nerandate darbo -PABANDYKITE TAI !!! Darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!!! Aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 6 Litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis Būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 6 Litus į banko sąskaita, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutine šeštą eilute, ir talpinate šita straipsnį kaip minimume 200 forumuose ir skelbimuose. Jokiu apgauliu. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 30 Litu ir nusprendžiau pabandyti. Ir atspėkit kas??? Po keliu dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis pinigėliai. Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtu būti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 30lt. Noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami. pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusi laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 30 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo. Yra trys paprasti Žingsniai:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Į žemiau nurodytas 5-ias banko sąskaitas perveskite po 6 Litus :
  Nr1. LT16 0075 8000 2972 1472
  Nr2. LT93 7300 0100 0131 7485
  Nr3. LT11 7044 0001 3562 3557
  Nr4. LT83 4010 0423 0056 6706
  Nr5. LT43 7044 0003 4161 6837
  3. Dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o į atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri.
  Išplatinkite šita straipsni kaip galima daugiau forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų. Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 30 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus. tai kainuoja tik 30 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas pinigai!!! o dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 25 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu į sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmonės. Jums tai duoda 12500 Litu pajamų (jus 3 pozicijoje). toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12 Litu. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsnį, kaip ir Jus?! Kiekvieną diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Kokie šansai, kad jie užsinorės pamėginti save kokioje nors naujovėj??? Ar įsivaizduojate kokios galimybes?! Su 30 Litu ir keliomis valandomis internete.

 20.   Leonora Degrate rašo:

  i will check back as i enjoyed your blog

 21.   vladas rašo:

  http://gagabux.com/register.php/srekas21.html

 22.   Eva rašo:

  Sveiki, manau, kad mano pasiūlymas gali Jus sudominti. Tai rimtas būdas, kaip internetu uždirbti pasyvias pajamas - 400 dol. į savaitę. Toks šios kompanijos tikslas. Tai ne pelno siekianti labdaros organizacija, turinti unikalią idėją ir galimybes kiekvienam. Ne MLM, ne Forex, ne HYIP, ne PTC …… ;)

  Jei patiks, kreipkitės, padėsiu.

 23.   Eva rašo:

  http://pinigai.yolasite.com/

 24.   Rodrick Bosen rašo:

  Hey Tricks to probably are consumers trying to do? I just coveted how to cessation usage and express which it’s been a happiness read Ones New blog. I have bookmarking Ones New website awfully that I may come back & check over significantly more in the next few years in addition. plz accomplish keep build up the solid composing

 25.   Faustino Velardes rašo:

  After reading end users homepage, I thought A New article is amazing! I am very like Your content. I Bookmarked Ones website! I rely on end users went behave better for out of Today on.

 26.   Mobil Keluarga Ideal Terbaik Indonesia rašo:

  Thank end users for giving very effective knowledges. A New internet is proportionately coolI am inspired using the instructions that end users have on by things like this blog. it displays how excellent consumers understand your nice. Bookmarked this blog, will going back for even more. end users, my buddy, ROCK! I found only the knowledge I already searched everywhere and just couldn’t experience. What a okay blog. like this stuff like this website Ones New website is a on my new favs.I like this stuff like this knowledge given and also it without doubt has given me Some kind as to inspiration To succeed being A few argument, awfully Due

 27.   Effie Hoelscher rašo:

  Great information.i hope you will write another good post

 28.   Lisa Wallgren rašo:

  I may observe which you are an expert by Your field! I am launching a web site soon, and A New information will be very useful as me.. Appreciate it as most Ones assist and also wishing consumers all the Success to Your New Internet Opportunity.